Strona główna .Prelekcje

Lista spotkań 2017:
99. Aneta Marek - "Praga – miasto stu wież" 18.01.2017

Lista spotkań 2016:
98. Ewa Kleban - "Tanie podróżowanie" 13.12.2016
97. Mariusz Miedziński - "Turystyka i inwestycje mieszkalno-apartamentowe miasta Lwowa" 23.11.2016
96. Izabela Pioch - "Krótki spacer po Niderlandach" 28.04.2016

Lista spotkań 2015:
95. Władysław Labuda - "Jak podróżować za darmo. W 974 dni dookoła świata" 22.10.2015
94. Jacek Pasamonik, Marcin Odżygóźdź - "Rumunia – gdzie nogi poniosą" 23.04.2015
93. Iveel Beejinkhuu-Tomaszewska - "Mongolskie bajki" 25.03.2015
92. Agata Fiszka Borzyszkowska, Julia Obarzanek - "Bułgaria - w drodze z postkomunistycznych dzikich Bałkanów ku nowoczesnej Europie Zachodniej" 21.01.2015

Lista spotkań 2014:
91. Aneta Marek - "W krainie Krecika, Wojaka Szwejka i Skalnych Miast" 17.12.2014
90. Wioletta Szymańska - "Singapur – inteligentne miasto" 26.11.2014
89. Zbigniew Zwoliński - "AMAZONIA - nauka poszła w las i wodę" 03.04.2014
88. Adam Kowalak - "Dialog przyrody i kultury" 26.03.2014

Lista spotkań 2013:
87. Daniel Zawada - "Entomofauna na świecie – przedziwny świat owadów" 04.12.2013
86. Małgorzata i Tomasz Figurscy - "USA - taka Ameryka" 30.10.2013
85. Jacek Pasamonik, Marcin Odżygóźdź - "Od Adriatyku po Alp Julijskich szczyty" 24.04.2013
      Krzysztof Parzych - "W stolicy kraju tango, mate i asado" 23.04.2013
84. Bogusław Chyła - "Moja Shangri La – czyli opowieść o podróży do Indii i Nepalu" 27.03.2013

Lista spotkań 2012:
83. Bogusław Matuszkiewicz - "Najdalej od Polski - Nowa Zelandia" 11.12.2012
82. Paweł Ceranka, Jarek Rochowicz - "Dr Who zjada haggis. W Szkocji" 22.11.2012
81. Jadwiga Koprowska - "Odkrywanie Kolumbii" 23.10.2012
80. Jacek Pasamonik, Marcin Odżygóźdź - "W pogoni za legendą Drakuli. Transylwańska eskapada 2011" 03.04.2012

Lista spotkań 2011:
79. Jan Łukaszewicz - "Wschodnia eskapada" 12.12.2011
78. Tomasz Figurski - "Bałkany – nasz kocioł" 14.11.2011
77. Włodzimierz Rączkowski - "Dunia Keda - obrazki z Sudanu" 08.06.2011
76. Elżbieta Wisławska - "Kambodża - historia zapisana w kamieniu" 26.05.2011
75. Wacław Florek - "Etiopia – słoneczny kraj pogodnych ludzi" 12.05.2011
74. Jan Łukaszewicz - "Jugosłowiańska terenówka - czyli wyprawa studentów AP do krajów byłej Jugosławii i nie tylko" 03.03.2011
73. Jan Łukaszewicz - "Rajd Lajkonika, czyli wyprawa maluchami do Mongolii" 13.01.2011

Lista spotkań 2010:
72. Tadeusz Palmowski - "Malezja, Filipiny, Hongkong" 02.12.2010
71. Ewa Paul-Kwiek - "Parki narodowe USA" 25.11.2010
70. Karol Leda, Marcin Odżygóźdź, Jacek Pasamonik - "Ukraina - ważne, że jedziesz" 04.11.2010
69. Wacław Florek - "W peruwiańskich Andach" 20.05.2010
68. Wacław Florek - "Od południowych wybrzeży Peru po boliwijskie Altiplano" 29.04.2010
67. Wacław Florek - "Za Andami - Lima, Nazca, Arequipa, Arica" 25.03.2010
66. Monika Biechońska, Andrzej Niepoń, Marcin Odżygóźdź, Jacek Pasamonik, Mariusz Surowiec - "Bułgaria - od złotych plaż po dach Bałkanów" 19.01.2010

Lista spotkań 2009:
65. Mieczysław Banach, Kazimierz Pęcherzewski - "Na Wyspy Sołowieckie przez Skandynawię" 17.12.2009
64. Beata Jakuszewska - "Tribi Sun - saharyjskie serce" 27.11.2009
63. Członkowie Koła Naukowego "Glob" - "Pieszo przez bałtyckie plaże" 14.05.2009
62. Mariusz Gąsiorowski - "Jamajka - słońce, reggae i rum" 02.04.2009
61. Monika Hrycyk - "Sardynia - szmaragdowa wyspa" 22.01.2009

Lista spotkań 2008:
60. Wojciech Lewandowski - "Peru - raj dla aktywnych" 27.11.2008
59. Gabriel Batkiewicz, Maciej Knutelski, Aneta Łojek, Tomasz Marek - "W cieniu Aconcagui" 08.05.2008
58. Karolina Butrym, Mariola Czyr, Monika Skwarczyńska - "W krajach oliwek, cytrusów i rakiji" 12.03.2008
57. Jakub Matuszkiewicz - "Ziemia Święta Oczami Jakuba" 24.01.2008

Lista spotkań 2007:
56. Marcin Odźygóźdź, Jacek Pasamonik - "Śladami Vlada Palovnika" 14.11.2007
55. Maciej Knutelski, Aneta Łojek - "W lodowatej krainie De Saussurea" 25.10.2007
54. Monika Biechońska - "Ukraina" 23.05.2007

Lista spotkań 2006:
53. Wojciech Lewandowski - "Wyżej niż kondory - 70 lat później, czyli śladami polskich wypraw andyjskich" 06.12.2006
52. Wacław Florek - "Wokół Islandii część II" 16.03.2006
51. Wacław Florek - "Wokół Islandii" 19.01.2006

Lista spotkań 2005:
50. Elżbieta Florek - "Dalmacja u schyłku lata" 15.12.2005
49. Aneta Łojek, Mariusz Janik - "Alpy Julijskie" 01.12.2005
48. Waldemar Borkiewicz - "Osobliwości centralnej Australii" 03.11.2005
47. Zbigniew Gawlik - "Kilimandżaro" 01.06.2005
46. Wacław Florek - "Tunezja znana i nieznana" 20.05.2005
45. Tomasz Nasiółkowski - "Kirgizja - góry i ludzie" 15.04.2005
44. Mieczysław Parczyński - "Polska i rower - moje pasje" 16.03.2005
43. Maciej Krzeptowski - "Marią dookoła świata część II" 02.03.2005

Lista spotkań 2004:
42. Krzysztof Parzych, Jakub Śledziowski - "Perły włoskiej architektury" 10.12.2004
41. Katarzyna Burzynska, Daniel Klawczyński, Piotr Spychała - "Studencka wyprawa rowerowa do Masywu Pięciu Bogów w Ałtaju Mongolskim" 02.12.2004
40. Studenckie Koło Naukowe Geografów - "Bajkał 2004" 4.11.2004
39. Honorata Nafalska, Sebastian Rembalski, Tomasz Łach, Agnieszka Żewiałowicz - "Stopem na Mont Blanc" 03.06.2004
38. Joanna i Marek Battek - "Łużyce bliskie i egzotyczne" 29.04.2004
37. Krystyna i Grzegorz Funke - "Tajlandia - kraj uśmiechu" 25.03.2004
36. Andrzej Sochacki - "Harleyem dookoła świata" 20.02.2004
35. Kazimierz Pęcherzewski - "Udział Polaków w badaniach antarktycznych" 15.01.2004

Lista spotkań 2003:
34. Łukasz Wall - "Śladami Inków w Peru i Boliwii" 12.12.2003
33. Zbigniew Sobisz - "Toskania oczami przyrodnika" 24.10.2003
32. Agnieszka i Łukasz Wroczyńscy - "Islandia kraina ognia i lodu" 16.05.2003
31. Bartek Kulmatycki - "Grecja" 11.04.2003
30. Jagoda Watrak - "Samotnie po Jemenie" 28.03.2003
29. Michał Małafiejski, Ula Kampowska - "80 dni dookoła Syberii" 21.02.2003
28. Edward Grzegorz Funke - "W krainie Zulusów" 17.01.2003

Lista spotkań 2002:
27. Waldemar Borkiewicz - "Przyroda i architektura wschodnia Australii" 13.12.2002
26. Ludmiła Startek - "Kwiatowe podróże przez 6 kontynentów" 22.11.2002
25. Jakub i Bogusław Matuszkiewicz - "W 80 minut dookoła Świata" 11.10.2002
24. Grzegorz Soszka - "Przyroda raf koralowych" 23.05.2002
23. Jakub i Bogusław Matuszkiewicz - "Samochodem dookoła Skandynawii" 17.05.2002
22. Jadwiga Koprowska - "Przez Turcję i Syrię do źródeł cywilizacji" 19.04.2002
21. Marek Majewski - "Od Moskwy do Ułan Bator" 15.03.2002
20. Feliks Kaczanowski - "Parki Narodowe Wielkiej Brytanii"
19. Wacław Florek - "Od Alp Japońskich po równinę Kanto" 25.01.2002
18. Maciej Krzeptowski - "Marią przez Pacyfik" 11.01.2002

Lista spotkań 2001:
17. Maciej Laskowski - "Kaukaz" 07.12.2001
16. Bartek Kulmatycki, Adrian Jasiewicz - "Chorwacja" 30.11.2001
15. Elżbieta Wisławska - "Bella Toscania" 23.11.2001
14. Jan Szupryczyński - "Parki Narodowe Kaliforni" 25.04.2001
13. Włodzimierz Szczęsny - "Tybet - kraj i ludzie" 23.03.2001
12. Roman Koperski - "Przez Syberię na Gapę" 01.03.2001
11. Zbigniew Sobisz - "Ogrody Kew" 26.01.2001

Lista spotkań 2000:
10. Włodzimierz Rączkowski - "W poszukiwaniu egzotyki RPA" 15.12.2000
9. Krzysztof Lisowski - "Aconcagua" 24.11.2000
8. Edward Wiśniewski - "Antarktyda" 27.10.2000
7. Mieczysław Banach - "Moje spojrzenie na Rosję" 25.05.2000
6. Bogdan Donke - "Kenia" 12.04.2000
5. Krzysztof Mazurski - "Wyspy Cooka" 22.03.2000
4. Adam Tarniowy - "Uroki Azji - Tybet i Laos" 18.02.2000

Lista spotkań 1999:
3. Wacław Florek - "Victoria 2000 - Wyspy Zielonego Przylądka" 17.12.1999
2. Elżbieta Wisławska - "Chiny" 26.11.1999
1. Bogdan Nowak - "Nowa Zelandia"

© Copyright 2010-2017 Oddział Słupski PTG
Projekt i realizacja: dr Krzysztof Strzelecki